У Таращанському районному центрі зайнятості проводиться навчання

Підвищення конкурентоспроможності працівників на ринку праці відповідно до вимог сучасного виробництва та сфери послуг здійснюється шляхом забезпечення ефективного функціонування та розвитку системи професійного навчання.

Повідомляє сайт ТАРАЩА СЬОГОДНІ з посиланням на Таращанську РДА.

Служба зайнятості забезпечує сприяння у проведенні професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятого населення.

У Таращанському районному центрі зайнятості навчання проводиться під конкретне замовлення роботодавця та під самозайнятість.

Організовується воно виключно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З початку року районним центром зайнятості на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації було направлено 207 осіб. Навчання проводиться в багатьох навчальних закладах України, які пройшли тендерний відбір, та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Безробітні можуть оволодіти найбільш конкурентоспроможними на ринку праці професіями, такими як: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, машиніст крана автомобільного,  стропальник, токар, столяр, муляр, штукатур, перукар, манікюрник, кондитер, кухар, продавець, закрійник та ін.

Одним із таких навчальних закладів, з яким Таращанський районний центр зайнятості співпрацює з 1996 року, є Київський обласний державний навчально-курсовий комбінат. Навчання тут здійснюється на високому професійному рівні за професіями, які користуються попитом на ринку праці, а особливо в сільськогосподарських районах. Це професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1», машиніста крана автомобільного, електрогазозварника, оператора котельні. Тут можуть підвищити свою кваліфікацію  трактористи на категорії «А2», «В1», «В2», «Д1», «Е1», «Е2», «G1», «G2».

Також навчальний заклад здійснює навчання посадових осіб і фахівців з «Правил безпеки систем газопостачання України», з охорони праці, ектробезпеки (для присвоєння ІІ-V груп), «Основ малого підприємництва». До викладацької діяльності сюди залучаються висококваліфіковані педагогічні працівники Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу та інших підприємств та установ Таращанського району. Уроки виробничого навчання проводять досвідчені майстри виробничого навчання.

Перспективним напрямком професійного навчання є навчання на виробництві: стажування та індивідуальне навчання. Так, якщо  підприємству терміново потрібні робітники певної професії в обмеженій кількості (від 1 до 6 осіб) за професіями, які не готують у навчальних закладах, центр зайнятості може допомогти організувати індивідуальне навчання (безпосередньо на виробництві). Цей вид навчання відрізняють більш короткі строки підготовки фахівців, ніж за типовими навчальними планами та програмами.

Отже, можна зробити висновок, що професійне навчання є однією із складових успішного працевлаштування безробітних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району