Відкриті обласні змагання з плавання серед спортсменів-інвалідів

Відкриті обласні змагання з плавання серед спортсменів-інвалідів  під егідою Київського регіонального центру «Інваспорт», про це повідомляє сайт Бровари Сьогодні.

16 лютого 2017 року в басейні «Купава» міста Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області і ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів-інвалідів 4-х нозологій. Родзинкою цих змагань була участь спортсменів-інвалідів з Закарпаття під керівництвом тренера-викладача і начальника навчально-спортивного відділу Закарпатського регіонального центру «Інваспорт» Рояк Лариси Іванівни. Забігаючи вперед зазначимо, що гості з сонячного Закарпаття своїми виступами додали драйву у змагання, яке у підсумку завершилося для багатьох спортсменів високими результатами і особистими здобутками. Варто зазначити, що під час проведення змагань світило яскраве сонечко, що в свою чергу підняло настрій всім без винятку учасникам змагань та вболівальникам. До речі вболівальники постійно аплодували і підбадьорювали всіх без винятку спортсменів.

На відкритті змагань начальник регіонального центру М.В. Віниченко привітала учасників змагань, представила гостей, побажала всім завзяття, наснаги і спортивних успіхів. Учасників змагань привітав заступник начальника відділу молоді та спорту м. Бровари Доценко Михайло Федосійович. З захватом діти слухали та аплодували виступам паралімпійської чемпіонки (Афіни-2004) і багаторазової призерки Паралімпійських ігор (Атланта-1996, Сідней-2000, Афіни-2004, Пекін-2008) Заслуженого майстра спорту Акопян Олени та срібної призерки Паралімпійських ігор 2016 року з плавання в Ріо-де-Жанейро Здорик (Лафіної) Марії. З цікавістю діти придивлялися до так званих «китів» плавання, з якими їм доведеться помірятися силами у запливах, а саме, з Марією Здорик, Закревським Василем, Яременко Іллею та іншими. До речі, прохідних запливів не було, боротьба між спортсменами розгорілася не на жарт, що вилилося у виконання низки досить високих спортивних нормативів.

Результати змагань вселяють надію на подальший ріст майстерності спортсменів-інвалідів. З підсумкового протоколу видно, що кілька спортсменів показали результати майстра спорту і кандидата в майстри спорту, з них двоє спортсменів Неядла Богдана і Чакавий Юрій виконали норматив КМСУ вперше. Кандидатські нормативи показали й спортсмени з Закарпаття. Велика група спортсменів Київщини виконала нормативи дорослих та юнацьких розрядів та поліпшили свої особисті результати. Новачки змагань спробували свої сили  і отримали позитивні емоції від усвідомлення, що вони теж можуть і це дає їм можливість повірити у свої сили, метою яких і є проведення цих змагань.

Церемонія нагородження запам’яталася всім не тільки дипломами, медалями та

кубками, але й врученням солодощів від меценатів магазину ТРЦ «Караван». Висловлюємо подяку заступнику директора по адміністративним питанням Дмитру Калюжному та заступнику директора по збуту Яні Ермаковій за підтримку у проведенні змагань. Діти жваво раділи нагородам та ласощам, фотографувалися з нагородами і запитували коли будуть наступні змагання. Гості з Закарпаття висловили вдячність за прийом і можливість взяти участь у наших змаганнях, а також запросили всіх присутніх у травні взяти участь у змаганнях з плавання в Ужгороді.

Найкращі юні спортсмени візьмуть участь у фіналах Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», а найсильніші спортсмени незалежно від віку готуються до чемпіонатів і Кубків України з плавання серед спортсменів-інвалідів різних нозологій.

Побажаємо всім здоров’я та спортивних успіхів!

Інформація Київського регіонального центру «Інваспорт»

Джерело: Бровари Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району